Szkolenia

Moje szkolenia

Mezoterapia Mikroigłowa – szkolenie z mezoterapii mikroigłowej to świetny wybór na początek przygody z kosmetologią estetyczną. Jest to zabieg rewitalizujący, polegający na mikronakłuwaniu skóry przy pomocy pena oraz wprowadzaniu ampułki o działaniu dostosowanym do potrzeb klienta.

Cena szkolenia : 1199zł netto/brutto

Mezoterapia Igłowa – to jeden z najpopularniejszych zabiegów odmładzania i rewitalizacji skóry. Szkolenie dostarcza niezbędnej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych do samodzielnego przeprowadzenia zabiegu. Polega on na podaniu preparatu przy pomocy igły i strzykawki w wybranym obszarze skóry. Poznaj różne metody iniekcji i naucz się wykorzystywać je w maksymalnie trafny sposób.

Cena szkolenia 1699zł netto/brutto

Lipoliza Iniekcyjna twarzy i ciała to zabieg, który pomaga zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej.
Polega na zastosowaniu specjalnych preparatów lipolitycznych dedykowanych na obszarze ciała i twarzy.  Na moim szkoleniu dowiesz się, jak pracować bezpiecznie z substancjami lipolitycznymi, jak dobrać odpowiednie składniki i czym się od siebie różnią.

Cena szkolenia 1499zł netto/brutto

Stymulatory tkankowe i ich prawidłowe zastosowanie – kosmetologia regeneracyjna.
Stymulatory to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po podaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Na szkoleniu poznasz różne rodzaje stymulatorów i techniki ich podawania. To jedno z najczęściej wybieranych szkoleń z mojej oferty.

Cena szkolenia 2699zł netto/brutto

Mezoterapia mikroigłowa w połączeniu z peelingami chemicznymi.
 

Jest to szkolenie z zaawansowanych protokołów zabiegowych z użyciem mezoterapii mikroigłowej w połączeniu z peelingami chemicznymi na poziomie master. Przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, które wykonują już zabiegi z zakresu mezoterapii mikroigłowej i szukają nowych rozwiążań z tego zakresu. 

Przebieg szkolenia:

Cena szkolenia 1399zł netto/brutto